Image
Since2001
Emir Makina Sanayi

Hakkımızda

EMİR MAKİNA LTD. ŞTİ.  2001 yılından bu yana iş makinaları yedek parçaları imalatı ve ticaretini 40 yıllık mesleki tercübesiyle istikrarlı bir şekilde büyüyerek bu günlere getiren firmamız , gerek hızlı ve kaliteli üretim anlayışı , gerek üretim çeşitliliği ve stoku ile müşterilerilerine erkin bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

İmalatlarımız , Resmi Kurumlar , Belediyeler , Şirketler ile özel tamir servisleri ve inşaat şirketlerinde ki bütün grayder, dozer, kepçe, ekskavatör, silindir gibi iş makinalarının şanzuman, difransiyeller grubu, şase aksamı, yürüyüş takımları, fren sistemleri, hidrolik lift çeşitleri, ön düzen parçaları kampanalar, aks çeşitleri, zincir dişlileri, daire alt takımlarına ait yedek parçaları özenle imal etmeye kaliteyi müşterilerimize uygun fiyata sunmaya ve satış sonrası tekip ile müşterilerimizin güvenini kazanmaya devam ediyoruz.

Tüerkiye'nin dört bir yanına hizmet veren firmamız sağlam adımlarla büyümeye ve daha fazla stok ile iş makina sektöründeki yerini güçlendirmeye  devam etmektedir. 

İLHAN ELBASAN

×

Get In Touch

Contact Info

Phone number

(456) 789 10 12

(456) 789 10 15

Email address

demo@gmail.com

indusinfo@gmail.com

Address info

1363-1385 Sunset Blvd Los Angeles

Hotline
0312 395 63 89